Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Evolve Sleeveless Jacket White

Цена со попустден 1,890.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

  • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
  • Брзи Замени

Изработен од премиум материјал, Sleeveless Contour Jacket Vest нуди чувство на втора кожа, одржувајќи ве ладни и удобни за време дури и на најинтензивните тренинзи. Дизајнот без ракави овозможува неограничено движење, додека неговиот крој ја истакнува вашата силуета.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Без ракави

Evolve Sleeveless Jacket - White
Evolve Sleeveless Jacket - White Цена со попустден 1,890.00 MKD

Please choose your size.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)