Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Boost+ High Waisted Scrunch Shorts Brown

Цена со попустден 1,590.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Комбинирај со

Boost+ Open Back Sports Bra - Brown

Цена со попустден 1,590.00 MKD

Ви ја претставуваме Boost+, колекција дизајнирана да го издигне вашиот тренинг на следното ниво. Оваа колекција ќе ви ја овозможи потребната удобност и ќе се погрижи вашиот изглед да биде беспрекорен.

Нашиот scrunch дизајн создава лифтинг ефект за ласкав и стилски изглед, додека материјалот кој прави компресија обезбедува совршена поддршка за вашето тело. Без разлика дали ги носите за јога, фитнес, танц, вежбање, овие хеланки ќе ви ја овозможат потребната удобност и ќе се погрижат вашиот изглед да биде беспрекорен. Изберете Boost+ и чувствувајте се моќни да превземете било каков предизвик!

Карактеристики: 

 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата носи големина М.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Boost+ High Waisted Scrunch Shorts - Brown
  Boost+ High Waisted Scrunch Shorts - Brown Цена со попустден 1,590.00 MKD

  Please choose your size.