Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Scrunched Tie Dye Shorts Cotton Candy

Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,350.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Движете се слободно и изгледајте фасцинантно со нашите Scrunch Tie Dye шорцеви. Направени од флексибилен материјал кој обезбедува максимална природна подвижност и удобност при правење на секакви вежби. Подгответе се овие шорцеви да бидат вашиот омилен пар. 

 

Карактеристики: 

 • Tie Dye дизајн
 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата носи големина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина

   

  Scrunched Tie Dye Shorts - Cotton Candy
  Scrunched Tie Dye Shorts - Cotton Candy Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,350.00 MKD

  Please choose your size.

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)