Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Evolve 1/4 Zip Pullover Black

Цена со попустден 1,990.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

  • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
  • Брзи Замени

Нашиот Evolve 1/4 Zip Pullover - изработен да овозможи максимална подвижност и удобност. 

Со елегантен и модерен дизајн, Evolve 1/4 Zip Pullover е направен од премиум материјали кои овозможуваат исклучителна удобност и флексибилност. Неговиот 1/4 zip дизајн овозможува облекување, истовремено обезбедувајќи прилагодлива вентилација за да ве одржува свежи и удобни за време на вашите тренинзи. 

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-1/4 патент
-Отвори на ракавите

Материјал: Nylon / Elastane 

Evolve 1/4 Zip Pullover - Black
Evolve 1/4 Zip Pullover - Black Цена со попустден 1,990.00 MKD

Please choose your size.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)