Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Evolve Backless Sports Bra Olive Green

Цена со попустден 1,890.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

  • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
  • Брзи Замени

Акцентот на овој спортски градник е неговиот шик дизајн со отворен грб, кој не само што додава допир на елеганцијата туку и дава на телото да дише за време на интензивните тренинзи.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Дизајн на отворен грб
-Растеглив материјал

Материјал: Nylon / Elastane 

Evolve Backless Sports Bra - Olive Green
Evolve Backless Sports Bra - Olive Green Цена со попустден 1,890.00 MKD

Please choose your size.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)