Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Evolve Sculpt Fit Jacket Caramel Toffee

Цена со попустден 1,990.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

  • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
  • Брзи Замени
Evolve Sculpt Fit Jacket - парче облека кое мора да го имате во вашиот гардеробер.
Направен од ултра мек материјал, Evolve Sculpt Fit Jacket нуди удобност и флексибилност. Ова парче е изработено за да ве прегрне на сите вистински места и да ја истакне вашата силуета, овозможувајќи ви да ги покажете вашите облини со самодоверба.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Патент
-Отвори на ракавите

Материјал: Nylon / Elastane 
Evolve Sculpt Fit Jacket -  Caramel Toffee
Evolve Sculpt Fit Jacket - Caramel Toffee Цена со попустден 1,990.00 MKD

Please choose your size.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)