Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Evolve Sculpt V-waist Leggings Black

Цена со попустден 2,490.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

  • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
  • Брзи Замени

Подгответе се да се заљубите во овие Evolve Sculpt V-waist хеланки.

Изработени од ултра мек, лесен материјал кој истовремено ја поддржува и обликува вашата фигура додека и дозволува на кожата да дише. Со нивниот врвен обликувачки V дизајн ја обликуваат половината, додека нивниот scrunch дизајн ќе направи ефект на push up.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал
-V дизајн на половината
-Scrunch дизајн
Материјал: Nylon / Elastane

Evolve Sculpt V-waist Leggings - Black
Evolve Sculpt V-waist Leggings - Black Цена со попустден 2,490.00 MKD

Please choose your size.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)