Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Fierce Tiger Scrunch Leggings

Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,800.00 MKD
Select Color:
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Fierce хеланките ќе направат да изгледате одлично, моќно. Со нивниот зебра принт ќе направат да оставите впечаток каде и да се појавите. Изработени од супер нежен, пријатен материјал совршено се обликуваат според вашето тело.

Карактеристики: 

 • Зебра принт
 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата носи големина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Fierce Tiger Scrunch Leggings
  Fierce Tiger Scrunch Leggings Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,800.00 MKD

  Please choose your size.

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)