Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

New

Form Open Back Sports Bra White

Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,900.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Искусете стил и удобност со Form спортскиот градник. Овој градник со средна поддршка нуди елегантен преден дел и отворен дизајн на грбот. Form спортскиот градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција и нуди неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности. 


Карактеристики: 

 • Не се лизга
 • Растеглив материјал
 • Средна поддршка
 • Отворен грб
 • Потполнки кои се вадат

Моделот на фотографијата носи големина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на горен дел облека)

 

Материјал:

 • 75% Полиестер, 25% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина