Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Ombre Flex Scrunch Shorts Purple

Цена со попустден 890.00 MKD Регуларна ценаден 1,590.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Scrunch, висок струк и омбре дизајн. Изработени од супер нежен, пријатен материјал совршено се обликуваат според вашето тело и ви даваат чувство на втора кожа. Нашите Ombre Flex шорцеви се се што ви е потребно и повеќе од тоа.

Карактеристики: 

 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Scrunch дизајн
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата носи големина S.

Шорцевите се со потесен фит, ве молиме нарачајте една величина поголема од онаа што ја носите.

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Ombre Flex Scrunch Shorts - Purple
  Ombre Flex Scrunch Shorts - Purple Цена со попустден 890.00 MKD Регуларна ценаден 1,590.00 MKD

  Please choose your size.

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)