Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Ombré Scrunch Leggings Lime

Цена со попустден 1,390.00 MKD Регуларна ценаден 1,750.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

 

Ombre Scrunch хеланките се тука за да додадат стил во вашата гардероба за вежбање. Со својот уникатен омбре дизајн, оваа колекција се истакнува од останатите. Деталите на хеланките овозможуваат модерен изглед, истовремено давајќи ефект на подигање. Направени со висококвалитетни материјали, Ombre Scrunch хеланките нудат компресивност и и удобност.

Карактеристики: 

 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Scrunch дизајн
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата носи големина М.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина

   

  Ombré Scrunch Leggings - Lime
  Ombré Scrunch Leggings - Lime Цена со попустден 1,390.00 MKD Регуларна ценаден 1,750.00 MKD

  Please choose your size.