Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Scrunched Lifting Contour High Waist Shorts Црни

Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,490.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Истакнете ја вашата силуета со овие Scrunch шорцеви. Дизајнирани да го обликуваат вашето тело со својот scrunch дизајн даваат ефект на push up. Изработени од супер нежен, пријатен материјал кој совршено се обликува според вашето тело и ви даваат чувство на втора кожа.

 

Карактеристики: 

 • Scrunch дизајн
 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата носи големина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Scrunched Lifting Contour High Waist Shorts - Црни
  Scrunched Lifting Contour High Waist Shorts - Црни Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,490.00 MKD

  Please choose your size.

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)