Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Sense High Waisted Leggings- Aqua

Цена со попустден 1,690.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Почувствувај ја удобноста со нашите Sense хеланки. Направени од лесна, растеглива ткаенина која се чувствува како втора кожа, овие хеланки ги прегрнуваат вашите облини и се движат со вас. Уникатното чувство од втора кожа гарантира дека изгледате и се чувствувате неверојатно. Без разлика дали вежбате во теретана или трчате, овие хеланки сигурно ќе станат ваш омилен модел.

Карактеристики: 

 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата носи големина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 78% Полиестер , 22% Еластин

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Sense High Waisted Leggings- Aqua
  Sense High Waisted Leggings- Aqua Цена со попустден 1,690.00 MKD

  Please choose your size.