Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Sense Lux One Shoulder Sports Bra Green

Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,900.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

 

Почувствувај ја удобноста со нашите Sense спортски градници. Направени од лесна, растеглива ткаенина која се чувствува како втора кожа, овај спортски градник ги прегрнуваат вашите облини и се движи со вас. Уникатното чувство од втора кожа гарантира дека ќе изгледате и се чувствувате неверојатно. Без разлика дали вежбате во теретана или трчате, овај спортски градник сигурно ќе стане ваш омилен модел.

Карактеристики: 

 • Не се лизга
 • Растеглив материјал
 • Дизајн со една прерамка
 • Средна поддршка

Моделот на фотографијата носи големина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на горен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Најлон, 20% Ликра.

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Sense Lux One Shoulder Sports Bra - Green
  Sense Lux One Shoulder Sports Bra - Green Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,900.00 MKD

  Please choose your size.

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)