Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

New

Ultra Power Long Sleeve Top Light Grey

Цена со попустден 1,490.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Карактеристики: 

 • Се прилагодува според телото
 • Отворина на ракавите за палецот
 • Мек материјал
 • Не се лизга
 • Растеглив материјал

Материјал:

 • Најлон/Спандекс

Моделот на фотографијата носи големина М.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на горен дел облека)

 

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Ultra Power Long Sleeve Top - Light Grey
  Ultra Power Long Sleeve Top - Light Grey Цена со попустден 1,490.00 MKD

  Please choose your size.