Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Scrunched Lifting Contour High Waist Leggings Светло Сиви

Цена со попустден 1,690.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Истакнете ја вашата силуета со овие Scrunch хеланки. Дизајнирани да го обликуваат вашето тело со својот scrunch дизајн даваат ефект на push up. Изработени од супер нежен, пријатен материјал кој совршено се обликува според вашето тело и ви даваат чувство на втора кожа.

 

Карактеристики: 

 • Scrunch дизајн
 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата (Елена) е висока 165цм и носи величина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Scrunched Lifting Contour High Waist Leggings - Светло Сиви
  Scrunched Lifting Contour High Waist Leggings - Светло Сиви Цена со попустден 1,690.00 MKD

  Please choose your size.

  Customer Reviews

  Based on 1 review
  100%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  n
  neci‍♀️

  Loved everything!!! 🎀💜