Големина

Половина Колкови
   XS 55-65 80-90
   S 65-75 90-100
   M 75-85 100-110
   L 85-95 110-120
   XL 95-105 120-130
   XXL 105-120 130-150
Skip to content

Кошничка

Вашата кошничка е празна

Scrunched Lifting Contour High Waist Leggings Црни

Цена со попустден 1,690.00 MKD
Select Size:

Please choose your size.

 • Бесплатна Испорака за нарачки над 3500 денари
 • Брзи Замени

Комбинирај со

Form Open Back Sports Bra - White

Цена со попустден 790.00 MKD Регуларна ценаден 1,900.00 MKD

Истакнете ја вашата силуета со овие Scrunch хеланки. Дизајнирани да го обликуваат вашето тело со својот scrunch дизајн даваат ефект на push up. Изработени од супер нежен, пријатен материјал кој совршено се обликува според вашето тело и ви даваат чувство на втора кожа.

 

Карактеристики: 

 • Scrunch дизајн
 • Висок струк
 • Обликувачки
 • Не се проѕираат
 • Нежен, пријатен материјал
 • Флексибилни

Моделот на фотографијата (Елена) е висока 165цм и носи величина S.

Величините се стандардни и се true to size (нарачајте ја онаа величина што најчесто ја носите на долен дел облека)

 

Материјал:

 • 80% Полиестер , 20% Ликра

  Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
  Scrunched Lifting Contour High Waist Leggings - Црни
  Scrunched Lifting Contour High Waist Leggings - Црни Цена со попустден 1,690.00 MKD

  Please choose your size.

  Customer Reviews

  Based on 1 review
  100%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  А
  Ангела :))
  одлични!!!!!

  Секогаш нарачувам од тука и сум презадоволна :)))